akra hotels DÜĞÜNLER & KUTLAMALAR


düğün

DÜĞÜN

Unutulmaz bir düğün kutlaması için Akra size çeşitli alan ve konsept salonları sunar. Düğünler için 9 ayrı seçenek sunarken, bunlardan herhangi birisi misafir sayısına bağlı olarak seçebileceğiniz bu özel akşam için özel değer ve şıklık katıyoruz. Siz ve misafirleriniz harika bir akşam geçirirken, Akra çalışanlarının profesyonel bir ekibi tatilin kusursuz organizasyonunu üstlenecek. Özellikle çok sayıda konuğa ev sahipliği yapan kutlamalar için “Ziyafet Salonu Tarafı”, “Ziyafet Salonu Athena”, “Bahçe” veya “Havuz Tarafından” salonun konsept tasarımında birbirinden farklı 4 seçenek sunuyoruz. Daha mütevazi fakat daha az lüks bir düğün için “Ladin”, “Palmiye”, “Sedir”, “Penthouse Teras” veya “Asmani” lokantaları sizin için kapılarını açacaktır.

NİŞAN

Özel izlenim
Tesisin konseptine göre birbirinden farklı odalar sunan Akra Hotel, hayalinizde olduğu gibi nişan onuruna bir kutlama yapma fırsatı verir. Akra Hotel’in samimi ve kalifiye personeli, profesyonel bir hizmet anlayışı ile sizler için muhteşem bir kutlama organize edecek ve bu özel günün büyüsünden keyif alacaksınız. Misafir sayısına bağlı olarak seçebileceğiniz 9 farklı odadayız, geniş bir katılım seçenekleri sunarız. Beidag dağlarının manzarasını ve Akdeniz’in mavisini birleştiren bu lüks salonlarda, kusursuz bir kutlamanın unutulmaz izlenimine sahip olacaksınız.

nişan

nikah

EVLİLİKTE KAYIT

Evlilik kayıtlarının kutlanması için Akra Hotel, sade ve şıktan görkemli ve lükse kadar farklı konularda dekore edilmiş ve düzenlenmiş 9 salon sunmaktadır. Dostça, profesyonel ve bilgili bir ekip, kutlamanın organizasyonunu en küçük ayrıntısına kadar planlar ve yalnızca bu mutlu günün tadını çıkarmanız gerekir. Urban Social kavramıyla Hotel Akra’da size ve konuklarına unutulmaz deneyimler yaşamak için eşsiz bir fırsat sunuyoruz.

KIZ İSTEME

Otelimizin alternatif yaşam alanlarını, siz ve büyük ailelerinizin evinde hissedeceğiniz bir mekana dönüştüreceğiz. Özellikle geleneksel mutasavvıflara ayrılmış kutlamalar için, uzun bir mutluluk ve refah yolunun başlangıcı olan otelimiz, çeşitli odalar arasından seçim yapabilir. Kalifiye bir ekip her şeyi en üst düzeyde düzenler ve yürütür, ancak konuklarınızı pratikte evde alırsınız.

Ev konforu için özel davetiye

akra hotels

kına gecesi

KINA GECESİ

Çeşitli iç mekan ve dış mekan seçeneklerini seçebileceğiniz bir tavuk partisi (kına gecesi) organizasyonu için gelinler teklif ederek, aslında sihirli ve özel anlamlarla dolu unutulmaz bir akşam geçirmenizi öneririz. Akra Hotel’de konuk sayısı ve seçtiğiniz tatil konseptine tam uyacak şekilde, konsept ve salon meydanı açısından 9 farklılığından birine kavuşacaksınız. Samimi ve misafirperver personel, kına özel bu gece özel yapmak için her şeyi yapacağız. Sadece eğleneceksin.

Akra Urban Social Akra Hotel’de Urban Social kavramıyla misafirlerinize konfor ve lüks hissi verin

 

Bekarlığa Veda Partisi

Üniversiteye gitmek için veda etmek eğlenceli bir parti hakkında ne dersin?
Konuk sayısına bağlı olarak seçebileceğiniz 9 farklı odaya sahip Hotel Akra, kesinlikle siz ve arkadaşlarınız için en havalı stadyumun partisi olacak. Bütün stadyum partisi boyunca yakınında olacak ve herhangi bir konuda yardıma hazır olan enerjik bir çalışan ekibi, partinin izlenimlerini daha canlı ve unutulmaz kılacaktır.

bekarlığa veda partisi

SÜNNET DÜĞÜNÜ

Hotel Akra, özel gününde ailenizin genç adamının mutlaka seveceği unutulmaz bir sünnet kutlamasını organize edecek ve orada yapacaktır. Akra Urban Social İşini iyi bilen Akra otelinin profesyonel ekibi, bu kutlamayı organize etme ve barındırma sürecinde Urban Social konseptinin bir parçası olarak eşlik edecektir; bu konsept misafirlerinize daha hoş bir etki ve hisler sunacaktır. Hotel Akra sizi bekliyor ve size bunlardan herhangi birine göre seçebileceğiniz 9 farklı oda sunuyor. Örgütü sipariş etmek ve çocuğunuzun hayatında en önemli tatillerden birini yapmak için personelimize başvurun.

 

DOĞUM GÜNÜ

Benzersiz ve unutulmaz bir doğum günü, Pablito bistrosu ve Akman Asmani restoranındaki Urban Social konseptinin bir parçası olarak kutlanabilir. Bistro Pablito, doğum gününü kutlamak için ideal bir seçenektir.Otelin en üst katındaki terasta bulunan Asmani Restaurant, Beidag dağlarının Akdeniz’in mavisine yakınlığı ile eşsiz bir kutlama sunacaktır. . Burada, sevdiklerinize lüks ve şıklıkla yeni bir şekilde dokunmak için benzersiz bir fırsat bulacaksınız.

doğum günü

mezuniyet balosu

MEZUNİYET BALOSU

Akra Hotel, profesyonellerden oluşan bir ekibin yardımıyla ferah ve konforlu odalardan birinde düzenlenen gezi salonunda konuklarını ağırlıyor. Mezuniyet partinizi Akra otelin Urban Social konseptiyle kutlayın. 9 farklı alan ve süsleme salonundan birinde enerjik, zarif ve özel bir mezuniyet küresi … İsteklerinize tam olarak uyarak hayallerinizdeki hayallerinizi gerçekleştirebilecek profesyonellerden oluşan bir ekip kutlama odasında en uygun olanı seçmenize yardımcı olacaktır. Zarif lezzetleri, parlak aromaları ve hoş sesleri ile Hotel Akra sihirli bir şekilde konukların kalbine dokunacaktır. En özel mezuniyet topunun ortak organizasyonu için uzmanlarımıza başvurun.

 

BABY SHOWER

Akra Hotel’deki “BabyShower” tatil çok özel bir şey! Beydağ dağları ve Akdeniz manzaralı odalarımızda unutulmaz bir atmosfer bulacaksınız. Hotel Akra, misafirlerinizle paylaşabileceğiniz kusursuz bir tatil organizasyonu için tüm imkânları size verecektir.

En hoş geldiniz ve özel hediye için …

baby shower